کسب درآمد دلاری با بازی رایگان !

در روز چقدر زمان خود را صرف بازی های کامپیوتری  میکنید ؟ تا به حال به این فکر کردید کنار بازی کردن بتوانید درآمد دلاری هم داشته باشید؟

دیگه وقتشه از هر فعالیتی که تو دنیای مجازی دارید کسب در آمد کنید! بازی کنید و پول در بیارید!

امروز قصد داریم بازی crazy defense heroes  را معرفی کنیم ، یک بازی جذاب برای کسب درآمد دلاری! شما برای انجام این بازی به هیچ سرمایه اولیه ای نیاز ندارید و بازی بصورت رایگان دراختیار عموم قرار گرفته است .

با انجام بازی و انجام ماموریت ها XP  دریافت میکنید و هر ماه پاداش بازی که توکن tower  می باشد به شما داده میشود و میتوانید به کیف پول خود منتقل کنید و در صرافی هایی مثل کوکوین و … بفروش برسانید.

قبل از آموزش بازی ، اگه هنوز کیف پول متامسک ندارید ، با کمک این پست  “کیف پول متا مسک چیست ؟ و چگونه می‌توانیم کیف پول متامسک بسازیم ؟” کیف پول متامسک خودتان را بسازید .

بریم بازی رو با هم نصب کنیم .

از طریق گوگول پلی بازی crazy defense heroes را بر روی گوشی نصب کنید. (نسخه دسکتاپ نیز دارد میتوانید نصب کنید)

بعد از نصب بازی را اجرا کنید ، وارد Setting  شوید و گزینه  Login را بزنید و اکانت خود را با استفاده از ایمیل و یا سایرگزینه ها بسازید .

همچنین یک کپی از User ID که در تصویر با شماره 3 مشخص کرده ایم پیش خودتان نگهداری کنید ، اگر زمانی بازی به هر دلیلی پاک شود ، تنها با استفاده از User ID میتوانید مجددا بازی را اجرا کنید و ادامه مراحل رابروید.

در ابتدای بازی به شما یک کارت HERO  و چند کارت  TOWER  داده خواهد شد و شما باید از عبور دشمن از دروازه های دارای سپر حفاظتی جلوگیری کنید .

بعد از انجام هربازی به شما Chest  هایی داده خواهد شد و با باز کردن آن میتوانید در گردونه شانس سکه ، کارت ، جم و سایر متریال های مورد نیاز جهت ارتقا نیروهاتون رو بدست بیاورید . از بخش cards نیز میتوانید کارتهای خود را آپدیت کنید. هر کارت ویژگی ها وقابلیت های منحصر به فرد خودرا دارد.

در بازی برای شما ماموریت های مختلفی تعریف میشود و به ازای هر فعالیتی که در بازی انجام میدهید به شما XP تعلق میگیرید و میتوانید با کلیک بر روی آیکون Level تعداد xp  هایی که بدست آورده اید را مشاهده کنید.

این بازی محیط کاربری ساده ای دارد حتما بازی را امتحان کنید و در کنارش درآمد دلاری کسب کنید !

 چطور کیف پول متامسک را به بازی متصل کنیم ؟

وارد سایت Crazy defense heroes بشوید . مراحل را مطابق با عکس های زیر انجام دهید.

 

گزینه Next  را بزنید و سپس connect  را بزنید ، کیف پول شما به سایت وصل میشود .

حالا درسایت گزینه   view token tower را انتخاب کنید و مطابق عکس به حساب کاربری خود  وارد شوید ( در این مرحله باید ایمیل و .. که با آن در بازی ثبت نام کردید را وارد کنید .)

هشدار : حتما زمانی که از سایت crazy defenes hero خارج شدید ، اتصال کیف پول خود را به سایت قطع کنید.